Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3894
Stary 12.12.2009, 03:37
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Odnosze wrazenie, ze twoj natezony pseudo-sarkazm to straszna kaszana.
A ustawienie Piotra w pomocy rzeczywiscie moze okazac sie straszne jesli tylko bedzie tam gral z takim powodzeniem jak niegdys.
Dostosowałem się do twojego poziomu antyskorżowej paranoi.
Piotr kiedyś wypadał niekorzystnie, ale na tle Kosy i Zieńczuka. Teraz nabrał doświadczenia, gra pewniej, stąd nie powinien znacznie odstawać od grającego poniżej oczekiwań Kirma.