Eustachy napisał(a):

Odnosze wrazenie, ze twoj natezony pseudo-sarkazm to straszna kaszana.
A ustawienie Piotra w pomocy rzeczywiscie moze okazac sie straszne jesli tylko bedzie tam gral z takim powodzeniem jak niegdys.
|
Dostosowałem się do twojego poziomu antyskorżowej paranoi.
Piotr kiedyś wypadał niekorzystnie, ale na tle Kosy i Zieńczuka. Teraz nabrał doświadczenia, gra pewniej, stąd nie powinien znacznie odstawać od grającego poniżej oczekiwań Kirma.