Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 12.12.2009, 02:40
Burliga, Jop, Cantoro, Jirsak na minus

Na plus Boguś, Łobo (sic!), Marcel, Piotrek Brożek, może Kirm, może Cebanu.

Ogólnie mecz fajny w 1 połowie, w 2 to było rozpaczliwe utrzymywanie wyniku. Udalo się.

Ale patrzę optymistycznie na rundę wiosenną. Tylu nieobecnych co mamy teraz ... i udaje się jakoś wygrywać... Jak wszyscy wyzdrowieją to będzie fajna ekipa.
Odpowiedz cytując