|
Burliga, Jop, Cantoro, Jirsak na minus
Na plus Boguś, Łobo (sic!), Marcel, Piotrek Brożek, może Kirm, może Cebanu.
Ogólnie mecz fajny w 1 połowie, w 2 to było rozpaczliwe utrzymywanie wyniku. Udalo się.
Ale patrzę optymistycznie na rundę wiosenną. Tylu nieobecnych co mamy teraz ... i udaje się jakoś wygrywać... Jak wszyscy wyzdrowieją to będzie fajna ekipa.
|