Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 12.12.2009, 02:33
fialo grałeś kiedykolwiek w piłkę? bo jak tak to sam wiesz jak to jest zagrać w ważnym meczu i jak emocje dają znać o sobie. Ja dalej się upieram że jak na nasze warunki nie zagrał źle i po 2 parę razy to Kolendowicz powoził Łobo więc nie zrzucajcie na niego wszystko.
Nie jesteśmy Realem ani Barcą że jak wprowadzamy młodego chłopaka do drużyny to od razu gra super...


ps widzę że masa ludzi tutaj chciałaby by Burliga w swoim debiucie woził wszystkich... masakra..
myślę że nawet Alvarez mógłby mieć problemy z Kolendowiczem, kolo nie jest wirtuozem ale jest po prostu szybki..
Powód: ;)
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 12.12.2009 o godz. 03:13.


Odpowiedz cytując