Morał z tego taki ze materiał na zawodnikow mamy muismy sie jeszce uczyc jak zrobic do tego odpowiednia otoczke.
Gwizdy ,jakis pseudo raper -brat cos tam dukający,spiker chcacy pochwalic sie swoim angieskim, i "eskperci" w pierwszych rzedach ;Herbus,Pirog,Egurolla,Foremniak,Socha - alez k***wa eskperci.
Rodzynkiem byl gosc w zielonej koszuli i w sweterku co nasi dziadkowie noszą-gra on w serialu "Daleko od noszy" -to ten co spi na korytarzu szpitlanym
Jedyny plus to brak Krzysia Plastusia Ibisza
