|
Nie wiem kiedy Skorża nauczy się że wystawianie Łobo od 1 minuty to jest sabotaż i nie zmienia tego 1 fartowne dośrodkowanie w meczu poprzednim.
Na duży plus Boguski i Cebanu a liniowy to powinien dostać dożywotni zakaz sprawowania zawodu - ja wszystko rozumiem - bez powtórek to zawsze będzie większa lub mniejsza żenada ale to nei zmienia faktu że kompletnie ślepy człowiek meczów nie powinien sędziować.
|