Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
tragez88
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1403
12.12.2009, 01:17
a dziękuję bardzo
w sumie trzeba przyznać, że rywalizacja była wyrównana od pierwszego do ostatniego meczu
dzięki za fajną zabawe i czekam do nastepnej edycji
Pozdrawiam.
tragez88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tragez88
Znajdź inne posty napisane przez tragez88