dj_ibutti napisał(a):

To nie sędzia przerwał walkę, tylko Najman ją poddał.
Wie ktoś czemu Pudzian walczył w butach ? I czy wolno?
|
Wolno. A uzywał ich moze dlatego ze od poczatku nastawiony był ze kopniakami go sprowadzi do parteru to moze chcial by najman lepiej to odczuł
