Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 12.12.2009, 00:11
Pudzian nakoksowany tak że dobrze że mu serce nie stanęło - Najman w sumie jak to Najman - akurat tego się spodziewałem.
Oprawa - coś wspaniałego - jak na dożynkach ( nawijający braciszek itd ) - komentarz eksperta w stylu "tyłek mu wystaje za liny" , "walnie go cepem" - dramat !!!
Ujęcia celebrytów -: Pseudoaktor Mroczek, jego Pyza , homoś , upadły piosenkarz alkoholik, córunia "nie chcem ale muszem" , głośnodajka Herbuś - ludzie co ja oglądałem ?

Mam poczcie wstydu że siedziałem do północy jak głupi wał żeby to zobaczyć.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 12.12.2009 o godz. 00:17.
Odpowiedz cytując