Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 12.12.2009, 00:07
skeba napisał(a):Wyświetl post
To powiedz mi, jak ty możesz sięczuć pewniej, gdy bramkarz jest niepewny he.
Trochę chyba pokręciło Ci się.
Ja nie widzę żadnej sprzeczności - czułem się pewniej niż gdy między słupkami stoi Pawełek (bo robi masę głupot), a że Cebanu brak pewności - może precyzyjniej - ogrania. Ja po prostu mam większy komfort psychiczny, kiedy on tam stoi.

Nie ma potrzeby rozmywać. Miłego łikendu!
Odpowiedz cytując