skeba napisał(a):

To powiedz mi, jak ty możesz sięczuć pewniej, gdy bramkarz jest niepewny he.
Trochę chyba pokręciło Ci się.
|
Ja nie widzę żadnej sprzeczności - czułem się pewniej niż gdy między słupkami stoi Pawełek (bo robi masę głupot), a że Cebanu brak pewności - może precyzyjniej - ogrania. Ja po prostu mam większy komfort psychiczny, kiedy on tam stoi.
Nie ma potrzeby rozmywać. Miłego łikendu!