|
Dobrze że mecz wygrany i dobrze że ta runda już się skończyła. Co do gry to pozamiatane powinno być po pierwszej połowie, nieuznana bramka i zmarnowane sytuacje Małego i Kirma a i Brożek mógł jedną bramkę dołożyć.
Burliga w pierwszej połowie poprawnie, natomiast w drugiej nie radził sobie z Kolendowiczem. Zupełnie nie widoczni środkowi pomocnicy, o istnieniu Jirsaka to w ogóle można było zapomnieć aczkolwiek ładnie powalił gościa z Zagłębia, chyba na wieczorne KSW się szykował. Natomiast kilka fajnych zagrań Boguskiego.
Tak patrząc na skład to strach, brak typowego napastnika, środek pola też słaby, skrzydłowy Łobodziński, w obronie Burliga i Jop, dobrze że ta runda się kończy.
A teraz spokojnie można patrzeć co zrobią Legia, Lech i Bełchatów. Później święta, sylwester no i oczywiście nasze ukochane okno transferowe.
|