Wyświetl pojedynczy post
TSW06
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3887
Stary 11.12.2009, 23:48
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, biorac pod uwage wyniki w tej rundzie to na jaki czas Twoim zdaniem Skorza wyczerpal limit wpadek ?
A zdajesz sobie sprawę z tego dlaczego tak naprawdę tak cię kusi żeby pana Maćka wywalić? Kiedyś ktoś napisał na forum że Maciek sam sobie szykuje stryczek tym pierwszym świetnym sezonem. Właśnie widzę co ten gość miał na myśli.
Rozpieściliśmy się 15 punktami przewagi i wygrywaniem każdego meczu do zera i teraz jak przyjdzie wpadka, dwie już nie daj Boże trzy to trener ma polecieć? Mimo że to on stworzył tą drużynę praktycznie od zera?
Dajmy na to że Wisła wygrywa z Lechem Cracovia i Legią ale traci punkty z Odrą, Piastem, Lechią i Jagiellonią. Jest na trzecim miejscu. Wtedy byłoby spoko?
Jesteśmy liderami ekstraklasy i dążymy do mistrzostwa, a tylko to daje nam szanse na zmazanie plamy po Levadii...
Ponownie nawołuję do refleksji i czekam na odpowiedź =]
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..
."