Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.12.2009, 22:59
Pierwsza połowa bardzo bardzo udana! Druga... hmm, cieszy wynik
Cebanu - pewne interwencje, zagrał na dobrym poziomie.
Jop - o dziwo, najlepszy mecz w tej rundzie. Szkoda, że w poprzednich meczach zachowywał się jak junior..
Burliga - pierwsza połowa naprawdę niezła, w drugiej miał spore kłopoty z Kolendowiczem. Jak na debiut, uważam, że całkiem udanie .
Bardzo cieszy dzisiejsza postawa Boguskiego. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że przez całą rundę nie doczekalismy się takiej elegancji w grze, w dograniach u żadnego z naszych piłkarzy, jak dzisiaj u Bogusia. Brawo!

Sędziowanie... jak tu poprawiać poziom ligi, jeśli sędziowie są tak... żenujący? Zbyt dużo absurdalnych decyzji.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując