|
Jeśli niektórzy uznają występ Burligi za udany to mają takie prawo. Ja uważam grę Łukasza za słabą. Taki występ może zdarzyć się jednak każdemu, nawet dużo lepszemu zawodnikowi. Mnie martwi co innego - nie widzę w tym zawodniku potencjału. Przede wszystkim bardzo rzuca się w oczy brak dynamiki u tego piłkarza, a to niestety podstawa w dzisiejszej piłce...
|