Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 11.12.2009, 22:28
Cytat:
Cebanu - czułem się pewniej niż w przypadku, gdy między słupkami stoi Pawełek, bronił naprawdę dobrze, widać że brakuje mu pewności.

To powiedz mi, jak ty możesz sięczuć pewniej, gdy bramkarz jest niepewny he.
Trochę chyba pokręciło Ci się.
Odpowiedz cytując