|
według mnie coś powinni zrobić z sędziami, oglądam ostatnio sporo meczy naszej ekstraklasy i to co sędziowie wyprawiają to są nie złe jaja ;/
tyle rażących błedów, liniowi błąd na błędzie popelniaja, głowni tez nie lepsi,
trzeba coś zrobić z poziomem sędziowania!!
|