Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 11.12.2009, 22:26
według mnie coś powinni zrobić z sędziami, oglądam ostatnio sporo meczy naszej ekstraklasy i to co sędziowie wyprawiają to są nie złe jaja ;/
tyle rażących błedów, liniowi błąd na błędzie popelniaja, głowni tez nie lepsi,
trzeba coś zrobić z poziomem sędziowania!!

Odpowiedz cytując