Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 11.12.2009, 22:26
Zobaczymy co pokaże jeszcze Lech i Legia (może przewaga wzrośnie). W sumie cieszę się, że już przerwa zimowa i odpocznę trochę od spotkań Wisły (dużo nerwów mnie to kosztuje). Jednak od stycznia będę chciał już kolejnych spotkań
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując