Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 11.12.2009, 22:22
Ech, cudownie że wygrali, jakkolwiek nie brzmi to dziwnie. Pusty stadion, brak ośmiu piłkarzy, nieuznana prawidłowa bramka, okoliczności zdecydowanie nie były sprzyjające.

Takie moje wrażenia:
Cebanu - czułem się pewniej niż w przypadku, gdy między słupkami stoi Pawełek, bronił naprawdę dobrze, widać że brakuje mu pewności.
Jop - naprawdę niezły mecz!
Boguski - fantastycznie, że wraca. Ten piłkarz to zupełnie nowa (stara) jakość w naszej grze.

Sędziowanie - ŻENADA!
Komentarz w - yyyyy, brak słów.

Ogólnie to zdobyliśmy cenne 3 punkty i spokojnie możemy czekać na transfery i mecze przygotowawcze.

Aha, Ćwielong to istny podstęp szatana, zastanawiam się czy ludzie zza Błoń nam go nie podrzucili.
Odpowiedz cytując