Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 11.12.2009, 22:10
ludzie Bury zagrał tak naprawdę 1 mecz na takim szczeblu i wcale źle nie zagrał nie wiem o co wam chodzi..
przy akcjach ofensywnych było widać trochę niepewności ale to z racji debiutu pewnie. Trochę gorzej z jego wydolnością i jak chce grac na tym szczeblu będzie musiał w tej kwestii popracować mocno.
Nie oceniajcie go jakby na koncie miał jakieś 30 meczów w ekstraklasie trochę obiektywizmu poproszę ; )


Odpowiedz cytując