|
ludzie Bury zagrał tak naprawdę 1 mecz na takim szczeblu i wcale źle nie zagrał nie wiem o co wam chodzi..
przy akcjach ofensywnych było widać trochę niepewności ale to z racji debiutu pewnie. Trochę gorzej z jego wydolnością i jak chce grac na tym szczeblu będzie musiał w tej kwestii popracować mocno.
Nie oceniajcie go jakby na koncie miał jakieś 30 meczów w ekstraklasie trochę obiektywizmu poproszę ; )
|