Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 11.12.2009, 22:09
Wymęczone 1:0 z beznadziejnym Zagłębiem, nasi piłkarze będą chodzić z głową w chmurach...
Druga połowa to była żenada, daliśmy sie zepchnąć Zagłębiu do obrony a jedyną sytuacje mieliśmy w 90 minucie. Skoro chciało im sie grać tylko przez połowe meczu to może powinni dostać połowe premii?

Cieszy dobry występ Burligi.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując