|
Wymęczone 1:0 z beznadziejnym Zagłębiem, nasi piłkarze będą chodzić z głową w chmurach...
Druga połowa to była żenada, daliśmy sie zepchnąć Zagłębiu do obrony a jedyną sytuacje mieliśmy w 90 minucie. Skoro chciało im sie grać tylko przez połowe meczu to może powinni dostać połowe premii?
Cieszy dobry występ Burligi.
|