Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 11.12.2009, 22:08
Cebanu - 7 wybronił to co miał wybronić, nawet bardzo dobra interwencja po główce napastnika Zagłębia. Widać, że im więcej gra w Ekstraklasie tym staje się pewniejszy.
Burliga - 6 jak na debiut to całkiem nieźle, w przyszłości powinien dostawać kolejne szanse.
Jop - 7 najlepszy jego występ w tej rundzie,
Marcelo - 8 - bramka i stały poziom z którego nie schodzi.
Piotr Brożek - 7 - 1 połowa świetna, w drugiej mniej widoczny
Łobo - 6 przeciętnie, nic super nie można o nim powiedzieć,
Cantoro - 6 cała pomoc dzisiaj zagrała na tym samym poziomie,
Jirsak - 5 - kompletnie niewidoczny, gdzie te podania od zawodnika za 700 tys euro?
Kirm - 6 - to co u Łobo
Małecki - 6 - powinien poćwiczyć strzały,
Boguski - 7 - za każdym razem jak jest na boisku to Wisła gra zdecydowanie lepiej

Zmiany:
Ćwielong - 3 - tu nawet trening nie pomoże, bo już od roku wiemy, że facet ma problemy z uderzeniem piłki. Niestety jak się nie nauczył dotychczas kopania piłi, to już tego nie zrobi.
Odpowiedz cytując