Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 11.12.2009, 22:00
Burliga slabiutko...mnostwo dosrodkowan z jego stron, a krycie na kompletny radar.

Jop slabo? Bardzo poprawnie dzisiaj. To Marcelo popelnil 2 bledy, po ktorych Zaglebie mialo bardzo dobre okazje(ale Cebna sie wykazal).

Pierwsza polowa w porzadku, druga to typowa kopanina.
Odpowiedz cytując