|
Burliga slabiutko...mnostwo dosrodkowan z jego stron, a krycie na kompletny radar.
Jop slabo? Bardzo poprawnie dzisiaj. To Marcelo popelnil 2 bledy, po ktorych Zaglebie mialo bardzo dobre okazje(ale Cebna sie wykazal).
Pierwsza polowa w porzadku, druga to typowa kopanina.
|