Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 11.12.2009, 22:00
eh, jedna z okazji w I połowie wykorzystana i byłby spokój, a tak to Zagłębie mogło coś cały czas zaszurać.
Dobrze, że koniec rundy, niech kontuzjowani wracają, sam nie wiem jakim cudem tę przewagę minimum 5 punktów dowieźli.
Przy Turbodymomenie niech się inni wstydzą. Przy nas niech się inni stresują


Odpowiedz cytując