Czemu z Mauro nie gada ten koleś (Lipiński?) po polsku? o.O Przecież już nie raz Cantoro pokazał, że nie idzie mu najgorzej x) Szersze wywiady w C+ czy OS były i były po polsku :|. Jeśli się pan Tomek(?) chce popisać znajomością języków to niech to powie wprost
