Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 11.12.2009, 21:59
Czemu z Mauro nie gada ten koleś (Lipiński?) po polsku? o.O Przecież już nie raz Cantoro pokazał, że nie idzie mu najgorzej x) Szersze wywiady w C+ czy OS były i były po polsku :|. Jeśli się pan Tomek(?) chce popisać znajomością języków to niech to powie wprost
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując