|
Fajrant Panowie!!! Plan minimum - przewodnictwo w tabeli wykonany... Liczymy na więcej na wiosnę a tym bardziej w lecie. Burliga umiera, Ilie coraz pewniej. Fajnych wakacji życzę!!! I dzięki za rundę - w końcu graliśmy na wyjazdach, doceńmy to.
Ostatnio edytowane przez Aimable : 13.05.2010 o godz. 12:05.
OLE SUPER WISEŁKA, OLE SUPER WISEŁKA...
MARTINA - I BELIEVE YOU!!
|