7 kotów napisał(a):

|
Pozegnalne mecze powinno sie grac od pierwszej minuty. Zeby brawami podziekowac pilkarzowi w 70. minucie gry za czas spedzony w klubie i poswiecone zdrowie.
|
Mam nadzieję, że taki scenariusz sprawdzi się w przypadku drugiego z naszych "Asów" Wojtka Łobodzińskiego

Obyśmy nigdy więcej nie musieli oglądać tego zawodnika.