Wyświetl pojedynczy post
SuzukiAutomobile
Junior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 11.12.2009, 21:38
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Pozegnalne mecze powinno sie grac od pierwszej minuty. Zeby brawami podziekowac pilkarzowi w 70. minucie gry za czas spedzony w klubie i poswiecone zdrowie.
Mam nadzieję, że taki scenariusz sprawdzi się w przypadku drugiego z naszych "Asów" Wojtka Łobodzińskiego Obyśmy nigdy więcej nie musieli oglądać tego zawodnika.
Odpowiedz cytując