Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 11.12.2009, 21:37
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
w tym momencie dramat ja bym bogusia nie zmieniał nie ma teraz już gry w ogóle, w ogóle skrzydła już siadły małego tez nie widac
To ja się cieszę, żeś ty trenerem nie jest :]
W ramach wyjaśnienia: człowieku! On po kontuzji jest i bardzo dobrze, że zszedl, bo jego organizm na pewno nie jest w 100% gotowy na 90min+
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując