pawelwislak napisał(a):

|
w tym momencie dramat ja bym bogusia nie zmieniał nie ma teraz już gry w ogóle, w ogóle skrzydła już siadły małego tez nie widac
|
To ja się cieszę, żeś ty trenerem nie jest :]
W ramach wyjaśnienia: człowieku! On po kontuzji jest i bardzo dobrze, że zszedl, bo jego organizm na pewno nie jest w 100% gotowy na 90min+