Szkoda wielka tego gola nieuznanego :/
Poza tym co trzeba przyznać to to, że faktycznie lepiej gramy (szcz. pierwsza połowa- druga na razie trwa), więcej sytuacji.
Co do Jopa- na jak długo on podpisał z nami kontrakt?! Bo jeśli na rok to niech już spie... niech Clebi gra za niego i wraca Kowal.
Dlaczego kurde oni nie mogli przynajmniej tak grać w trzech(czterech) najważniejszych meczach rundy?! <załamka>
btw. Czy my mamy mecz piłkarski czy szczypiorniaka dziś?
