Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 11.12.2009, 21:28
Szkoda wielka tego gola nieuznanego :/
Poza tym co trzeba przyznać to to, że faktycznie lepiej gramy (szcz. pierwsza połowa- druga na razie trwa), więcej sytuacji.
Co do Jopa- na jak długo on podpisał z nami kontrakt?! Bo jeśli na rok to niech już spie... niech Clebi gra za niego i wraca Kowal.
Dlaczego kurde oni nie mogli przynajmniej tak grać w trzech(czterech) najważniejszych meczach rundy?! <załamka>

btw. Czy my mamy mecz piłkarski czy szczypiorniaka dziś?
Ostatnio edytowane przez masterlag : 11.12.2009 o godz. 21:31.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując