Wyświetl pojedynczy post
Manager89
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4311
Stary 11.12.2009, 21:11
Ja na miejscu kogoś odpowiadającego za transfery (Skorży) stworzyłbym liste transferową na której znaleźliby się: Cebanu, Gołoś, Jop, a także w przypadku otrzymania konkretnej kasy Łobodziński, Brożek, Diaz, Marcelo oraz Ćwielong. Nie przedłużałbym kontraktu z Cantoro. Przedłużyłbym kontrakt Pawełka oraz Łukasza Burligi. Nie ściagałbym z wypożyczenia jeszcze Kowalskiego.
Sprowadził w zimie Traore z Lublina. Trzeba będzie w niego troche zainwestować ale cóż. Dalej zainteresowałbym się zawodnikami z wygasającymi w czerwcu przyszłego roku kontraktami. M.in.: Pilarza (Ruch Chorzów), Pawła Golańskiego (Steua Bukareszt), Przemysława Kaźmierczaka (Vitoria Steubal), Marka Gancarczyka (Ślask Wrocław)a z wypożyczeń ściągnać Kubowicza i Kowalskiego w letnim okenku transferowych. Skorża powinien też robić podchody pod młodych: Sadloka,Wilczka i Sobiecha, żeby zatrudnić ich po rundzie wiosennej sezonu 2010/2011.
Ostatnio edytowane przez Manager89 : 12.12.2009 o godz. 10:47.
Odpowiedz cytując