Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 11.12.2009, 21:04
Bardzo mi się podoba nasza gra dzisiaj. Nie jest wszystko idealnie, ale jest wyraźna poprawa od meczu z pejsami. I o dziwo, przy takim składzie, no respekt.

Na minus (póki co):

- Cantoro

Jedno dobre podanie, przerzut, przeplata ze stratą, bezsensownymi podaniami, znowu stratą. Niestety, jego czas jako piłkarza w Wiśle minął. Chociaż uważam że powinien dostać propozycję pracy jako np skaut.

- Małecki

Taka seta, takie sytuacje. Niestety, mały ma co najwyżej przebłyski formy i to widać.

Na taki lekki minus Jirsak (niczym się nie wyróżnia, a to źle jeśli chodzi o środkowego pomocnika), Burliga (bezpłciowy, Alvarez idzie do przodu, dośrodkowuje, wraca się, ten jakiś taki sztywny ... poprawnie, ale "to nie to"), Jop (który mimo że błędu nie popełnił i gra naprawdę bardzo poprawnie, to jednak ... no sami wiecie o co mi chodzi)

Na plus :

- Boguski - bez tego faceta gra Wisły traci strasznie dużo. Umie przyjąć (nauczyl sie ), ale myśli, te jego podania, przerzuty, walka, no super.

- Marcel - powinien teraz w sezonie zimowym dostać duuuużą podwyżkę mimo kryzysu i dziury w budżecie Wisły. Inaczej zaproponują mu 5x taką kasę gdzieś tam i nam ucieknie. Nie, nie łudze się że go na dłużej zatrzymamy, ale uważam że jeśli go sprzedać to za porządne pieniądze. A tak danie podwyżki Marcelowi spowoduje to, że będzie się czuł rzeczywiście ważny, doceniony, no i już argument finansowy w postaci kontraktu z innego klubu nie musi być taki miażdżący. A nuż mu sie Kraków spodobał i niekoniecznie chce stąd wyjeżdżać?

Podwyżka dla Marcela!!

- P.Brożek - super, świetnie gra, po prostu

No i reszta zawodników też nieźle. No mówie, na razie nasza gra mi się bardzo podoba
Odpowiedz cytując