Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 11.12.2009, 21:03
Małek znów robi "swoje" - kolejny prawidłowo zdobyty gol nie zostaje nam uznany. A przerwanie akcji w ostatniej minucie pierwszej połowy - majstersztyk.

Ale oczywiście, on nie jest stronniczy, tylko nieudolny. Jasne.

Przechodząc do gry - na razie jakościowo jest marnie. Akcje szarpane, skuteczność fatalna, popisywanie się brakiem techniki i nieumiejętnością oddania soczystych strzałów. Nasi ligowcy nie potrafią prawidłowo kopnąć piłki! Czyli standard.

Jirsak -potwornie słaby. To ma być rozgrywający? Dramat.

Drugi dramat to Jop - wszystkie górne piłki przez niego przechodzą jak w masło. Ale nie może inaczej być, skoro on gdy skacze do główek po prostu zamyka oczy i gra w loterię (jedno ze zbliżeń kamery świetnie to pokazało). Gdyby nie było to żałosne, byłoby śmieszne. Na dzień dzisiejszy taki z niego obrońca, jak ze mnie astronauta.

Burliga walczy i nic więcej dobrego o nim powiedzieć nie można. Dobrze, że Zagłębie gra bez skrzydłowych.

Małecki - nonszalancki jak za najlepszych czasów.

Jedynie Piotr Brożek i Boguski wraz z Marcelo "na plus" i trzymają wynik. Druga połowa powie, czy w trójkę można wygrać mecz.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując