Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 11.12.2009, 21:02
Łobo - po 10 min wyglądał jakby był już zajebany.

Marcelo - trzeba go zatrzymać jeszcze na rok!

Boguski - jeśli w następnej rundzie nie będziemy mieli Guły, a Brożek będzie grał z Małeckim, niech go trener ustawia na ofensywnym pomocniku zamiast Jirsaka.

Cantoro - dwa razy bardzo spóźniony do piłki, nie podpisywać z nim nowego kontraktu; za stary i za wolny.
Odpowiedz cytując