|
Łobo - po 10 min wyglądał jakby był już zajebany.
Marcelo - trzeba go zatrzymać jeszcze na rok!
Boguski - jeśli w następnej rundzie nie będziemy mieli Guły, a Brożek będzie grał z Małeckim, niech go trener ustawia na ofensywnym pomocniku zamiast Jirsaka.
Cantoro - dwa razy bardzo spóźniony do piłki, nie podpisywać z nim nowego kontraktu; za stary i za wolny.
|