Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 11.12.2009, 21:01
bunny napisał(a):Wyświetl post
Burliga bardzo porawnie, bez zarzutów, co jest argumentem, że warto dawać szanse młodszym zawodnikom.
Mały choć bardzo aktywnie to dwie "100" zmarnowane.
Piotrek Brożek ! Bardzo dobra forma !
Popieram ;-) Burliga bardzo Fajnie ;-)
Wrzutką Piotra świetna zresztą jak jego gra , a Mały znów marnuje sety chodź gra nieźle.
Cieszy forma Boguśa ;-)
małek Pedałek sialalalala ;-)
Powód: heh..
Ostatnio edytowane przez Bartuk1906 : 11.12.2009 o godz. 21:02.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując