bunny napisał(a):

Burliga bardzo porawnie, bez zarzutów, co jest argumentem, że warto dawać szanse młodszym zawodnikom.
Mały choć bardzo aktywnie to dwie "100" zmarnowane.
Piotrek Brożek ! Bardzo dobra forma !
|
Popieram ;-) Burliga bardzo Fajnie ;-)
Wrzutką Piotra świetna zresztą jak jego gra , a Mały znów marnuje sety chodź gra nieźle.
Cieszy forma Boguśa ;-)
małek Pedałek sialalalala ;-)