Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 11.12.2009, 21:00
Panowie, gwoli ścisłości to Małek nie myli się dlatego że chcę nas przekręcić tylko po prostu jest bardzo słabym sędzią. Raz Piotrek Brożek dotknął piłki ręką w naszym polu karnym więc jakby sędzia chciał to mógłby spokojnie gwizdnać karnego i nie byłoby problemu. Ponadto nieuznana pierwsza bramka to zasługa liniowego bo Małek nie miał prawa widzieć czy był spalony czy nie, w takich sytuacjach musi zaufać liniowemu.

Jeden z nielicznych meczów w tej rundzie w którym nawet jak było 0-0 to czuło się że bramka jest kwestią czasu. Pokazują że jednak da się grać po ziemi, wymienić pare podań w pierwszej piłki.

Wyblok Kirma jeśli nie był przypadkiem a ćwiczonym elementem to jak dla mnie mistrzostwo świata.

Oby druga połowa nie była gorsza.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując