Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, piątek 11 grudnia godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
raztaman
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Offline
#
133
11.12.2009, 20:53
ten marcelo jest niesamowity, strzela gole z dosrodkowan.....
wszelkie dosrodkowania na nasza bramke czysci oczywiscie on...
do tego kto podawal do boguskiego przy nieuznanej bramce.... marcelo
raztaman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raztaman
Znajdź inne posty napisane przez raztaman