Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 11.12.2009, 20:39
Marcelo jest zajebisty Ale powiem ze imponuje mi dzis Wisła... w porównaniu z większością sezonu widać ze im się chce. Duzo daje Boguski... ale nie wpadam w hura optymizm bo przeciwnik jest jaki jest, chociaz my tez mocno oslabieni
Odpowiedz cytując