Wyświetl pojedynczy post
Cetnik
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 11.12.2009, 20:31
element napisał(a):Wyświetl post
Niektóre kluby zażyczyły sobie odsunięcia danych sędziów od swoich meczów. Zdało to egzamin.
Wisła też powinna WY.......IĆ kilku pajaców.
Chyba narazie tylko Zagłębie takie coś uskuteczniło i to podobno po osobistej aluzji w tej sprawie Franza Smudy. Nam to raczej do każdego meczu Małka by przydzielali jakbyśmy zaczeli narzekac na sędziów i dołożyli jeszcze do tego jakąś kare finansową.
SAMO JEDAN KLUB...

Odpowiedz cytując