element napisał(a):

Niektóre kluby zażyczyły sobie odsunięcia danych sędziów od swoich meczów. Zdało to egzamin.
Wisła też powinna WY.......IĆ kilku pajaców.
|
Chyba narazie tylko Zagłębie takie coś uskuteczniło i to podobno po osobistej aluzji w tej sprawie Franza Smudy.

Nam to raczej do każdego meczu Małka by przydzielali jakbyśmy zaczeli narzekac na sędziów i dołożyli jeszcze do tego jakąś kare finansową.
