Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 11.12.2009, 20:30
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Malecki powinien przestac pajacowac, bo to bylo bezczelne...nie bylo zadnego kontaktu. Burliga natomiast potwierdza poraz kolejny, ze to pilkarz moze na I-sza lige, a nie na ekstraklase, a tym bardziej nie na Mistrza Polski. A Boguski to mozg druzyny...bardzo, bardzo brakoiwalo mi tego pilkarza...na wiosne Pawel Brozek i Boguski z przodu i kolejne Mistrzostwo pewne .

Sedzia do odsuniecia...prawidlowo zdobyta kapitalna bramka.
Burliga na razie bezbłędnie, poza tym młody zawodnik nie jest w stanie zagrać jak stary wyjadacz w swoim pierwszy poważnym występie.

BTW Pamiętacie gola Diaza z woleja? Także nie słusznie nieuznany, czyżby ten sam sędzia?
Odpowiedz cytując