Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 11.12.2009, 20:23
Malecki powinien przestac pajacowac, bo to bylo bezczelne...nie bylo zadnego kontaktu. Burliga natomiast potwierdza poraz kolejny, ze to pilkarz moze na I-sza lige, a nie na ekstraklase, a tym bardziej nie na Mistrza Polski. A Boguski to mozg druzyny...bardzo, bardzo brakoiwalo mi tego pilkarza...na wiosne Pawel Brozek i Boguski z przodu i kolejne Mistrzostwo pewne .

Sedzia do odsuniecia...prawidlowo zdobyta kapitalna bramka.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 11.12.2009 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując