Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 11.12.2009, 20:00
Skład taki, że "strach się bać". Np.
- czy Boguski ma dość sił przynajmniej na godzinę dobrej, ofensywnej gry?
- czy Jop znowu czegoś nie zawali w obronie (Micanski to nienajgorszy rywal)?
- czy Cantoro z Jirsakiem nie pozwolą się zdominować w środku?
- czy Burliga poradzi sobie na skrzydle obrony?

Dodając do tego zdziesiątkowaną ławkę rezerwowych... brr! Dobrze, że to już ostatni mecz w tym roku. Ja zadowoliłbym się nawet skromnym 1:0, aby tylko odskoczyć Legii i reszcie grupy pościgowej. Mam nadzieję, że moje obawy się nie sprawdzą.
Odpowiedz cytując