Peroslaw88 napisał(a):

|
w sumie z tej jedenastki na pierwszy skład zasługują tylko: Marcelo, Piotr Brożek, Kirm, Małecki i Boguski (w formie)
|
Plus ta ósemka, to wbrew pozorom mamy mocny skład i mocną jak na polskie warunki ławkę... niestety poza tym nie mamy nic, a kontuzje były są i będą...
