Wyświetl pojedynczy post
seba
Senior Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 11.12.2009, 19:19
Bartosz napisał(a):Wyświetl post
Rezerwowi:
Kurto
Czekaj
Chrapek
Ćwielong
koncz wasc wstydu oszczedz....

panowie jeszcze 3 godzinki odwalicie i wakacje...

pasuje zeby kilka gwiazdek pojechalo gdzies daleko.. i najlepiej nie wracalo
Ostatnio edytowane przez seba : 11.12.2009 o godz. 19:21.
LECHIA GDAŃSK
Odpowiedz cytując