Temat
:
[17 kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, piątek 11 grudnia godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
seba
Senior Member
Od: 02.2003
Offline
#
49
11.12.2009, 19:19
Bartosz
napisał(a):
Rezerwowi:
Kurto
Czekaj
Chrapek
Ćwielong
koncz wasc wstydu oszczedz....
panowie jeszcze 3 godzinki odwalicie i wakacje...
pasuje zeby kilka gwiazdek pojechalo gdzies daleko.. i najlepiej nie wracalo
Ostatnio edytowane przez seba : 11.12.2009 o godz. 19:21.
LECHIA GDAŃSK
seba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do seba
Znajdź inne posty napisane przez seba