szczebrzeszcz napisał(a):

Damskie ciuszki, koksik i *****i, trza przyznać że PO to już 'zachód' pełną gębą ,nie jakieś zaściankowe łojenie wódy w hotelu poselskim
A na poważnie to myślę że akurat walenie leków w prochu to najmniejszy 'grzech' senatora.Cała otoczka tego jest po prostu obrzydliwa i żal mi go nie jest
ps Donek będzie miał udane święta, jeszcze jedno gówno nie przyschło a tu kolejne wychodzi na wierzch.