Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4171
Stary 11.12.2009, 18:51
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
a obczajcie filmik
http://www.youtube.com/watch?v=94DFP...ayer_embedded#
on jest przebrany w jakieś damskie ciuszki czy mi się wydaje


Damskie ciuszki, koksik i *****i, trza przyznać że PO to już 'zachód' pełną gębą ,nie jakieś zaściankowe łojenie wódy w hotelu poselskim

A na poważnie to myślę że akurat walenie leków w prochu to najmniejszy 'grzech' senatora.Cała otoczka tego jest po prostu obrzydliwa i żal mi go nie jest

ps Donek będzie miał udane święta, jeszcze jedno gówno nie przyschło a tu kolejne wychodzi na wierzch.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 11.12.2009 o godz. 18:54.
94 - Allah Akbar!!