Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4134
Stary 11.12.2009, 17:40
no i taką mamy politykę właśnie, że wydajemy po 300tys euro na kontrakt ludziom którzy nie grają u nas,
a szkoda nam 50 tys na niezłego bramkarza..

po prostu masakra....


Odpowiedz cytując