skeba napisał(a):

Zalowalismy 150-300 tys euro, gdybysmy wylozyli to by gral u nas i kontuzji nie byloby, a tak pozwolilismy mu grać w Bełchatowie i mamy. Dawidowski, Niedzielan 2.
Mamy nieziemskiego pecha, bo kontuzji nie przewidzisz.
|
Człowieku, przecież on kontuzje łapał co kilka miesięcy. Ma kolana ze szkła i głównie dlatego byłem przeciwnikiem jego transferu.
Dobrze chociaż, że Nowak się wysypał zanim zdążyli się nim na poważnie zainteresować.