Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4133
Stary 11.12.2009, 17:15
skeba napisał(a):Wyświetl post
Zalowalismy 150-300 tys euro, gdybysmy wylozyli to by gral u nas i kontuzji nie byloby, a tak pozwolilismy mu grać w Bełchatowie i mamy. Dawidowski, Niedzielan 2.
Mamy nieziemskiego pecha, bo kontuzji nie przewidzisz.
Człowieku, przecież on kontuzje łapał co kilka miesięcy. Ma kolana ze szkła i głównie dlatego byłem przeciwnikiem jego transferu.

Dobrze chociaż, że Nowak się wysypał zanim zdążyli się nim na poważnie zainteresować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.12.2009 o godz. 17:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując