|
Ceny niższe, ale w promocjach. Jest ich tam pewnie więcej niż w zwykłych sklepach, ale bez szału. Tzn trzeba trafić, jest kilka sklepów z ciekawymi ofertami. Szczególnie w tych "sportowych" (Nike, Reebook, Adidas ect) idzie coś fajnego wynalezc.
Ogólnie warto się wybrać i samemu ocenić.
|