Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12905
Stary 11.12.2009, 17:04
Ceny niższe, ale w promocjach. Jest ich tam pewnie więcej niż w zwykłych sklepach, ale bez szału. Tzn trzeba trafić, jest kilka sklepów z ciekawymi ofertami. Szczególnie w tych "sportowych" (Nike, Reebook, Adidas ect) idzie coś fajnego wynalezc.

Ogólnie warto się wybrać i samemu ocenić.
Odpowiedz cytując