Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5456
Stary 11.12.2009, 16:35
Wisła V napisał(a):Wyświetl post
ciężko widzę ten Ajax+1 bo strzela mało bramek w tym sezonie..ale mam nadzieję że się mylę ja z piłki zagrałem na WISŁĘ, Anderlecht i B. Leverkusen do tego jeszcze w hokeju na Slovan i Salzburg
Mało bramek ? Facet Ty zartujesz ? Ajax strzelił jak dotychczas najwięcej,bo 50 goli w całej lidze.
U siebie strzelił 27 ( de facto też najwięcej),tracąc przy tym 3. Stosunek 27-3.
Co daje średnio 3,85 goli strzelonych na mecz.

Więc jak już coś negujesz to sensownie,zaglądnij do statystyki i nie pisz głupot.

Co do Twojego kuponu to wydaje sie sensowny i zycze powodzenia


Odpowiedz cytując