Mało bramek ? Facet Ty zartujesz ? Ajax strzelił jak dotychczas najwięcej,bo 50 goli w całej lidze.
U siebie strzelił 27 ( de facto też najwięcej),tracąc przy tym 3. Stosunek 27-3.
Co daje średnio
3,85 goli strzelonych na mecz.
Więc jak już coś negujesz to sensownie,zaglądnij do statystyki i nie pisz głupot.
Co do Twojego kuponu to wydaje sie sensowny i zycze powodzenia