Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 11.12.2009, 16:17
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Smuda: 3. miejsce MP, PP
Skorza: MP, 1. miejsce po jesieni.

A podawanie Smudy jako zwyciezcy to czyste przyzwyczajenie.
W naszym kraju juz sie tak utarlo, ze Smdua jest zajebisty.
no wiesz, zapewne będzie również brane to, że wszedł z Lechem do grupy UEFA i z niej awansował (dwumecz z Udine też był dobry w wykonaniu Lecha)
do tego poszedł do Zagłebia i coś stworzył z tej drużyny. To już nie jest chłopiec do bicia jak na początku sezonu, kiedy to Legia z Wisłą rozgromiły Lubinian.

A Skorża jakby nie było, skompromitował się w pucharach i to zapewne zaważy.
Odpowiedz cytując