Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4116
Stary 11.12.2009, 14:42
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą - czy w Wiśle jakakolwiek poważna operacja któregoś z piłkarzy zakończyła się sukcesem - tzn. pełnym powrotem do dyspozycji?

Bo ja nie pamiętam takiego przypadku. Pech to jedno, ale coś tu nie gra: albo w wyborem lekarza, albo z rehabilitacją i doborem obciążeń.

Wiem jedno. Gdyby w Realu Christiano Ronaldo zerwał wiązadło i zawalono by operację - to byłoby trzęsienie ziemi. Garguła - zachowując wszelkie proporcje - to taki polski Christiano, ma najwyższy kontrakt w lidze. Bardzo mnie ciekawi, czy za tą sprawę ktoś beknie - czy też uzna się ją za zwykły pech. Kolejny z rzędu.
Pewnie będzie jak mówisz. A tak poza tym gratulacje za mistrzostwo dla Flamengo ;-)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując