Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4107
Stary 11.12.2009, 13:38
Krissu napisał(a):Wyświetl post
No nie zdziwiłbym się jakby to nasz menago coś spierniczył....
a to nasz menago zajmuje się rehabilitacją? pierwsze słyszę, rehabilitanta jeszcze mamy w zespole więc pan Maciej póki co tym się nie musi zajmować.
Odpowiedz cytując