Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline
#
4107
11.12.2009, 13:38
Krissu
napisał(a):
No nie zdziwiłbym się jakby to nasz menago coś spierniczył....
a to nasz menago zajmuje się rehabilitacją? pierwsze słyszę, rehabilitanta jeszcze mamy w zespole więc pan Maciej póki co tym się nie musi zajmować.
RAFi89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RAFi89
Znajdź inne posty napisane przez RAFi89